Inveo - Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące | cz.1

18 październikaCześć! :)

Niedawno udało mi się nawiązać jednorazową współpracę z redakcją TrustedCosmetics,
w ramach której otrzymałam do testowania hypoalergiczne serum do rzęs Inveo. 
Recenzja tego produktu składać się będzie z dzisiejszej, wstępnej recenzji oraz dłuższej recenzji, którą wystawię za miesiąc. Dzisiaj opowiem ogólnie o tym serum, pierwszych wrażeniach z jego stosowania i o tym jakie są pierwsze efekty, które spostrzegłam. 

Opis:


Hypoalergiczne  serum stymulujące wzrost rzęs

Rewitalizujące i pielęgnujące

Serum do pielęgnacji krótkich, przerzedzonych i osłabionych rzęs, stymulujące ich naturalny wzrost.

Produkt powstał na bazie składnika  wykorzystywanego w leczeniu schorzeń oka. W badaniach aplikacyjnych, poza skutkiem leczniczym, zauważono znaczną poprawę kondycji rzęs. Przy długotrwałym  stosowaniu  leku (ponad 4 tygodnie) rzęsy były dłuższe, mocniejsze i ciemniejsze. Stąd też jego wykorzystanie w kosmetyce.

Rzęsy pielęgnowane serum Inveo  stają się zdrowsze, gęściejsze i dłuższe, pogłębia się również ich koloryt.
Preparat wzbogacony jest ekstraktem ze świetlika otrzymywanym z ziela świetlika lekarskiego Euphrasia officinalis. Ekstrakt jest bogatym źródłem garbników, zawiera również glikozydy i kwasy fenolowe. Działa ściągająco oraz kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża skórę i zmniejsza nadwrażliwość na światło. Łagodzi oznaki zmęczenia. Tonizuje oraz doskonale wygładza naskórek.
W celu uzyskania jak najbardziej delikatnego, nie drażniącego produktu,  zastosowano w recepturze składniki pomocnicze  używane również w kroplach do oczu.


Skład: Aqua, Bimatoprost, Euphrasia Officinalis Extract, Sodium Cloride, Alcohol Denat., Benzalkonium Chloride.


Cena:  0k. 60 zł / 3,5 mlMoja opinia:


Serum zamknięte jest w plastikowym opakowaniu, które wygląda całkowicie jak opakowanie eyelinera. Produkt nakłada się pędzelkiem dokładnie tak jakbyśmy malowały cienkie kreski przy nasadzie rzęs. Nadaje się też do stosowania na dolne rzęsy. Pędzelek ma mocno ściśnięte włosie i bardzo sprawnie nakłada się nim preparat. 
Kosmetyk aplikuję codziennie wieczorem. 


Serum Inveo jest bardzo delikatne dla oczu.  Nie wywołało jak do tej pory żadnego szczypania, łzawienia ani swędzenia moich wrażliwych oczu. Nie pojawiły się też po nim żadne ślady na powiekach jakie czasem się zdarzają przy tego typu preparatach. 

Co do efektów to specjalnie widocznych jeszcze nie ma. Rzęsy są w sumie takiej samej długości, ale w końcu stosuje ten preparat dopiero tydzień. Mam nadzieję, że za miesiąc będę się mogła pochwalić widocznymi efektami :) Póki co mam wrażenie, że rzęsy przede wszystkim mniej wypadają. Są też mocniejsze i bardziej elastyczne.


Podaję także link do bloga Inveo :)   blog.inveo.biz.pl


Zapraszam oczywiście za miesiąc na relację z dalszej kuracji tym preparatem :) A Wy używałyście tego serum? Jaka jest Wasza opinia na jego temat? :)Podobne wpisy

4 komentarzy

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze.

Często odwiedzam blogi swoich czytelników.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na Twoją reklamę!
Nie interesują mnie obs/obs i kom/kom.
Komentarze zawierające linki nie są udostępniane.

Niedawne posty